День працывників сільського господарства у Сиволожі

Дата: 16.11.2018 12:34

16 листопада відбувся святковий концерт до Дня працівників сільського господарства в с. Сиволож. Це світле свято всіх хліборобів, всіх працівників - аграріїв! Зі святом усіх, хто працює на землі. З вітальним словом від імені сільського голови, звернувся в.о. старости Меншиков В.Ф. вручив грамоти та квіти, привітав людей які присвятили своє життя рідній землі, а також звучали пісні і танці у виконанні учасників художньої самодіяльності Сиволозького сільського клубу Плисківської об'єднаної територіальної громади. Українська пісня завжди супроводжувала хліборобів: і в полі під час роботи, і вдома під час відпочинку. Шановні працівники сільського господарства, ветерани сількогосподарського виробництва, щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо всім Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі! Зі святом!!!