Святкування Дня залізничника та Дня працівника соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 13:00

2 листопада 2018 року з нагоди Дня залізничника та Дня працівника соціальної сфери в Плисківській об'єднаній територіальній громаді відбувся святковий концерт за участі дитячого хореографічного колективу "Веселка" та жіночого вокального ансамблю "Берегиня" Плисківського будинку культури. Від імені сільського голови з вітальним словом виступив заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Кравченко Сергій Михайлович. Він привітав пенсіонерів - залізничників та соціальної сфери квітами та грамотами за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм. Також привітали працюючих в соціальній сфері та колективи працівників залізниці, вручивши їм невеликі подарунки. Побажали здоров'я, щастя, творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень.