Помер ветеран ВОВ Бець С.Ф.

Дата: 25.10.2018 09:38

25 жовтня у с. Сиволож помер останній учасник бойових дій, ветеран Другої світової війни, інвалід І групи Бець Степан Федорович. не доживши до 92 - річчя. Доля не була прихильною до ветерана. Сім"я була розкуркулена. Рано втратив батька, двох сестер. Нацисти у 1942 р. вивезли його 15 - річним підлітком на примусові роботи до Німеччини. Там 4 місяці перебував у концтаборі, потім тяжко працював на заводі та на господаря. На початку 1945 р. після звільнення призваний у діючу армію(555 стрілковий полк, 127 стрілкова дивізія), де був зам.командира мінометного підрозділу. Брав участь у звільненні Праги, Відня. Демобілізувався на початку 1950р. Нагороджений медаллю Жукова, орденом " За мужність" ІІІ ступеня. Ветеран праці, трудовий стаж 61 рік. Молодому поколінню - приклад для наслідування. Вічна пам'ять, царство небесне Вам, дорогий ветеране!