Проводи в Армію

Дата: 04.10.2018 09:06

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
Сьогодні у м. Борзна відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.
Цього дня, щоб провести хлопців, у залі зібралися батьки, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.
З Плисківської ОТГ на даний момент призвано двоє: Кондратенко Микола Сергійович з Великої Загорівки і Голяка Володимир Миколайович з Плисок. Від Плисківської громади новобранцям було вручено подарунки.