100-річчя з дня народження Сухомлинського у Сиволозькій школі

Дата: 28.09.2018 08:50

28 вересня Сиволозька ЗОШ l-lll ст. Плисківської ОТГ відзначала 100 -річчя з дня народження Великого Добротворця В.О.Сухомлинського . Школа працює над впровадженням ідей педагога в життя. Свято добре продумане, змістовне, цікаве, захоплююче, повчальне. Програма передбачала літературну композицію, відеофрагменти з життя Сухомлинського, презентацію про досягнення школи, відкритий урок у 3-4кл."Людина починається з добра". По закінченню свята старшокласники, вчителі, гості посадили сад з фруктових дерев, скуштували смачного короваю.
Дякуємо працівникам , учням школи за організацію та проведення свята. Нехай ваша школа стане школою радості для учнів, школою творчості для вчителів та школою спокою для кожної родини.