Форум зі стратегічного планування громад

Дата: 17.09.2018 11:04

Голова Плисківської ОТГ Марина Вірко, заступник з питань діяльности виконавчих органів ради Сергій Кравченко, керуюча справами виконкому Людмила Лебедь і головний спеціаліст з написання інвестиційних проектів Дмитро Ревенок були присутні на форумі зі стратегічного планування громад Чернігівської та Київської областей "Підтримка реформи місцевого самоврядування - впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України".
Експерти, які реалізують проекти у Чернігівській і Київській областях, поділилися своїм досвідом, розповіли про стратегічне планування та місцевий розвиток, про методологію та знаряддя, які використовують у своїх практиці.
Представники об'єднаних територіальних громад також розповіли про свій досвід, про ОТГ в цілому.
Вже завтра вони відвідають Плисківську ОТГ, зустрінуться з робочою групою, яка буде займатися написанням стратегії нашої громади.