Прийом шкіл та закладів дошкільної освіти до нового навчального року

Дата: 16.08.2018 11:56

15 серпня 2018 року комісія по прийому готовності шкіл та закладів дошкільної освіти Плисківської сільської ради до нового  2018-2019 навчального року в складі : керуючої справами виконкому Плисківської с/р. Лебедь Л.Я., начальника відділу освіти , молоді та спорту Вернигор І.В., завідувача Борзнянським міжрайонним відділом ДУ ЧОЛЦ Вовка І.І., заступника начальника управління- начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеренарної медицини Борзнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській обл. Косенка М.М. відвідали школи та ЗДО громади з метою перевірки готовності закладів до організованого початку нового навчального року .Комісія залишилась задоволена своєчасно та якісно проведеним поточним ремонтом Сиволозької ЗОШ I-III ст., Великозагорівської   ЗОШ I-III ст., ЗДО "Журавлик" с.Сиволож , ЗДО "Веселка" с.Плиски , ЗДО "Перлинка" с. В.Загорівка . Відповідно до НУШ для учнів перших класів у Великозагорівській та Плисківській ЗОШ I-III ст. підготовлені класні кімнати , які чекають на своїх учнів .

Адміністрація громади дякує директорам шкіл ,ЗДО , працівникам закладів , батькам , інвесторам: "Агротреду " с.Сиволож , та "Плиски-Агро" за підготовку даних закладів до успішногопочатку нового навчального року .