Махнівка святкує !

Дата: 13.08.2018 09:16

Відзначили  світле , родинне свято – День села Махнівка!

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.Вірко  Марина Олександрівна привітала жителів , побажала наснаги , любові , здійснення мрій у подальшому житті ! Виразила подяку за проведення свята головним спонсорам та людям які допомагали в оранізції  !  Програма свята передбачала проведення спортивних змагань . Участь брали 6 команд . 1 місце з міні-футболу ФК "Єдність" с .Плиски , 1 місце з волейболу -" Агротрейд" с.Сиволож , 1 місце з перетягування канату - "Україна" с.Велика Загорівка . Переможці отримали кубки , грамоти, гравці-іменні медалі , масу задоволення та позитивних емоцій  ; святковий концер з виступами  художніх колективів громади , які дарували :запальні тануці , душевні пісні  , гарний настрій на святі !