« Розвиток дозвілля молоді у Плисківській громаді»

Дата: 03.08.2018 15:43

Представники «Асоціації міст України»  знімали репортаж на тему « Розвиток дозвілля молоді у Плисківській громаді». Журналістів зустріли голова Плисківської ОТГ Вірко М.О. і колектив сільської ради . Начальник відділу освіти , молоді та спорту Вернигор І.В. ознайомила  гостей з спортивними досягненнями волейбольних та футбольних команд громади, провела екскурсію міні-галереєю земляка , українського живописця М.М.Ге та кімнатою слави футбольної команди «Єдність-Плиски». Марина Олександрівна повідомила  про створену потужну матеріально-технічну спортивну базу : комплекс стадіонів , спортінвентар; про фінансову допомогу від громади та інвесторів для розвитку спортивного життя молоді , а також розповіла про перспективи на майбутнє. Відвідали с. Сиволож , оглянули школу , завітали до волейбольної команди на тренування .