День бухгалтера у Плисківській ОТГ

Дата: 16.07.2018 11:54

Сьогодні по всій країні відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі будь-яку галузь економіки чи соціокультурної сфери, де б не використовувалась праця бухгалтерів.

У Плисківському будинку культури привітали бухгалтерів Плисківської ОТГ: з Махнівки, Сиволожа, Великої Загорівки, Плисок. Поздоровили танцями й піснями бухгалтерів-ветеранів і працюючих у цій сфері, а також, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кравченко Сергій Михайлович вручив подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність та з нагоди Дня бухгалтера.

Шановні бухгалтери! Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.