Виконком Плисківської с/р

Дата: 11.07.2018 12:46

11 липня відбулося засідання виконкому Плисківської сільської ради, на якому були розглянуті такі питання:

1. Про стан медичного обслуговування населення громади та шляхи його поліпшення.
2. Про створення комісії для проведення інвентаризації вуличного освітлення на території Плисківської сільської ради.
3. Про погодження та надання ордеру на проведення землерийних робіт в с.Плиски ФОП Ворко Владиславу Васильовичу в зв»язку з розгортанням оптичної мережі високошвидкісного доступу до Інтернет .
4. Про розгляд колективної скарги жителів села Сиволож
5. Про розгляд виконання бюджету Плисківської сільської ради за І півріччя 2018 року.

На виконком були запрошені голова Борзнянської райради В.В.Горбащенко та помічник народного депутата В.М.Давиденка М.Г. Галепа.