22 квітня стартував кубок району з футболу. Відповідно до жеребкування Сиволозький «Агротрейд» гостинно зустрів вдома Великозагорівську «Україну».

Дата: 24.04.2018 12:46

Футболістів щиро привітали: голова Плисківської ОТГ Вірко М.О. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Вернигор І.В. Вручила спортивну форму господарям поля.
Гра показала достатній рівень підготовки команд. У наполегливій боротьбі з рахунком 5:1 отримала футбольна команда с.Сиволож. Крім цього, ФК «Петрівка» с.Махнівка провела вдалу гру з ФК с.Хороше озеро. Результат гри – 3:2 на користь ФК «Петрівка» с.Махнівка.
Молодці! Так тримати! Бажаємо нашим футбольним командам і надалі успіхів та якомога більше забитих голів.