Літургія освячених дарів

Дата: 29.03.2018 11:18

В с.Плиски 28.03.2018 проходила літургія насамперед освячених дарів , яка проводиться у великий піст. Відвідав нашу громаду з архіпасторським візитом керуючий Ніжинської єпархії архієпископ Климент, а також у святковій службі прийняли участь священники Борзнянського району, паломники з м. Ніжин, Борзна сіл: Велика Загорівка, Сиволож, Махнівка, Плиски. У не простий час коли йде війна владика закликав духовенство та мирян щиро молитися за мир в Україні. Служба пройшла у надзвичайно теплій обстановці, люди були глибоко зворушені проникливою проповіддю архіпастеря. Довго ділилися враженнями після служби виражаючи бажання щоб такі служби відбувалися частіше в нашому Свято- Михайлівському храмі який є окрасою нашого села тому, що люди розуміють, шо стержнем примирення є саме церква.