Схід села Плиски

Дата: 29.03.2018 10:33

У селі Плиски пройшли збори уповноважених ( Схід села).Сільський голова ВіркоМ.О. відзвітувала за роботу сільської ради та виконавчого комітету включаючи питання соціально-економічного розвитку за 2017 рік і план на 2018 рік, а також, було розглянуто питання про затвердження сум самооподаткування на території Плисківської сільської ради на 2018 рік.
Було запрошено голову Борзнянської РДА Проскуру Віру Андріївну. Вона розповіла мешканцям села про медичну реформу та надала роз'яснення з інших питань.
Було обговорено багато питань: про освітлення вулиць, про ремонт доріг, про відновлення стаціонарного зв’язку, про школи, про розроблення генерального плану населених пунктів громади, проведення суботників біля сільської водойми та на території села.