День пам’яті Героїв Крут

Дата: 02.02.2018 12:13

Незважаючи на те, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України. Тривалий час подробиці Крутянського бою залишалися невідомими і скоріше нагадували міф: проти багатотисячного більшовицького війська український уряд безжально кинув необстріляну молодь – студентів та гімназистів. Вони хоробро билися, але всі загинули у нерівному бою.

29.01.18  у навчальних закладах Плисківської ОТГ відбулися урочисті заходи :

Тематичні лінійки «Вам вічна слава»

Перегляди фільму «Крути. Забута історія – молода кров»

Бесіди «Бій під Крутами»

Уроки пам’яті «На грані двох тисячоліть, чорніє Хрест у білім полі»

Година спілкування «Пам'ять живе поміж віків»

Перегляди презентації «Крути – і сум, і біль, і вічна слава України»

Викладка літератури і матеріалів періодичної преси в шкільній бібліотеці щодо вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 2018 року.

Виставка інформаційно-довідкової літератури присвяченої Дню пам’яті Героїв Крут.

Голова Плисківської ОТГ Вірко Марина Олександрівна відвідала меморіальний комплекс Героїв Крут  .Фото без опису