Міграційна служба інформує

ОМРІЯНИЙ ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ

Для когось - громадянство, це нічого не значущий статус, з яким народився. Дехто соромливо ховає обкладинку свого паспорта за кордоном, відчуваючи деякий комплекс неповноцінності. Хтось  з гордістю одягає національні кольори і розповідає про свою країну. Для Ольги Артюх це велика мета. Велика перемога. Великий і серйозний крок в житті. Бути громадянином України – це привілей, а не право. Усвідомлено стати громадянином - це доля.

09:52:31 01.01.2021

Ви хочете оформити паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон? У вас закінчився термін дії паспорта? Ви зараз у місті Борзна?Тоді вам до нас!

?Борзнянський районний сектор УДМС України за адресою: м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 114, надає послуги з оформлення  паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон із вівторка по суботу з 09-00 до 13-00.

10:56:18 13.11.2020

Готуємося до виборів завчасно!

УДМС України в Чернігівській області нагадує, що 25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори, а тому саме час перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації свого виборчого права. Прийти на вибори ви маєте право як з паспортом громадянина України у вигляді книжечки (головне щоб своєчасно була вклеєна фотокартка при досягненні 25-и чи 45-ти річного віку),  так і у вигляді сучасного документу ID-картки. Важливим є також цілісність даних документів (відсутність пошкоджень або цікавих малюнків вашої малечі).

11:31:06 24.09.2020

До уваги жителів Чернігівщини!

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 у деяких підрозділах міграційної служби Чернігівської області з  08.09.2020 тимчасово змінено графік надання адміністративних послуг, а саме у:

17:07:22 08.09.2020

ID -картка – це просто! ID-картка – це зручно! ID-картка – це надійно! ID –картка – сучасно!

Напередодні в Борзнянському РС УДМС України в Чернігівській області для сім’ї Максименків відбулася важлива подія. Мама Людмила Павлівна та син Владислав отримали паспорти громадянина України у вигляді ID-картки та рекомендують сучасний документ.

14:33:53 13.08.2020

Нова послуга від Державної міграційної служби України в дії

Борзнянським районним сектором УДМС України в Чернігівській області  видано перший паспорт громадянина України, який оформлено з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

15:23:15 20.07.2020