Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Міграційна служба інформує

Міграційна служба інформує Робоча зустріч.

Світ швидкими темпами переходить до епохи знань і творчості з іноваційними цифровими технологіями. Нинішній  карантин довів, що не лише майбутнє залежить від переходу на цифрові технології, а й теперішнє, з метою економії часу і підвищення продуктивності, оптимізації та покращення комунікацій,  змушує реагувати на зміни та діяти швидко.

10:00:09 17.02.2021

Громадяни України успішно користуються перевагами ID- карток з кваліфікованим електронним підписом

Минув рік, як ID-картка, що містить електронний підпис громадянина, стала повноцінним засобом електронної ідентифікації особи. За цей час (з 05.02.2020) безкоштовну послугу ДМС із внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на безконтактний електронний носій (чіп) ID-картки уже отримали декілька десятків тисяч українців, які є власниками ID-карток.

11:06:28 10.02.2021

Закінчився термін дії ID-картки – час звернутися до Міграційної служби

Борзнянський РС УДМС України в Чернігівській області  рекомендує власникам ID-картки звернути увагу на термін дії документа, зокрема громадян, які оформляли паспорт вперше по досягненню 14 – 18 років.

09:10:43 10.02.2021

Що таке унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі і чому варто про нього згадати?

Саме через те, що черговий етап подання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, під час якого суб’єктам декларування необхідно зазначати відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, скорочено – УНЗР, нещодавно розпочався і триватиме до 1 квітня 2021 року.

09:53:26 04.02.2021