Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Корисна інформація для громадян

ДСНС УКРАЇНИ ЗАСТЕРІГАЄ

Служба "101" застерігає, що в умовах осінньо-зимового періоду майже щодня виникають пожежі від порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей та електронагрівальних приладів. У вогні гинуть та отримують травми люди. Будьте обережні, не використовуйте саморобні електрообігрівачі, не допускайте перегрівання печей, слідкуйте щоб в них не з'являлися тріщини, не використовуйте для їх розпалювання легкозаймисті речовини.

15:58:38 08.02.2021

Рятувальники Борзнянщини проводять профілактично-роз'яснювальні заходи з метою запобігання пожеж у житловому секторі

Головна їх мета - запобігання пожежам у житловому секторі. В ході інформаційно-роз'яснювальних бесід з громадянами рятувальники доводять вимоги пожежної безпеки у побуті. Крім того, вогнеборці наводять численні приклади та наслідки пожеж, причинами яких послужила людська необережність у поводженні з вогнем та побутовим обладнанням, а також особлива увага приділяється нагрівальним печам, які на час різкого похолодання стали переважною причиною пожеж в житловому секторі. Фахівці ДСНС також  звертають увагу батьків на недопустимості залишення дітей без відповідного нагляду та навчання їх правилам безпечної поведінки.

13:08:16 03.02.2021

На Чернігівщині спостерігається зростання кількості пожеж та травмованих людей на них

Так, лише за перший місяць поточного року в області виникло 173 пожежі, що на 82,1% більше ніж за аналогічний період минуло року. На жаль, внаслідок небезпечних факторів вогню 12 осіб загинуло, ще 4 отримали травми. Основними причинами пожеж у житловому секторі є порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення, електромереж та необережне поводження громадян з вогнем.

17:04:23 02.02.2021

Правила пожежної та техногенної безпеки під час проведення новорічних свят

Незабаром народ України святкуватиме Новий 2021 рік та Різдво Христове. Не залишаться осторонь і  жителі нашого міста та району. Святкування, як завжди, супроводжується встановленням майже в кожній оселі та на підприємствах новорічних ялинок, з використанням різного роду феєрверків, інших світлових та іскрових  засобів.

11:56:12 24.12.2020

Рятувальниками Борзнянщини проведено профілактично-роз’яснювальний рейд на льоду з метою запобігання загибелі та травмування населення на водних об`єктах у осінньо-зимовий період.

11:31:56 17.12.2020

Щороку 3 грудня Україна, разом зі світовою спільнотою, відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Незважаючи на нелегкі випробування особи з інвалідністю проявляють виняткову силу духу й невтомно йдуть до поставлених цілей. Тож сьогодні ми всі впевнено рухаємося до створення суспільства рівних можливостей для всіх. Розвивається виробництво протезно-ортопедичних виробів, засобів пересування та реабілітації, розширюється мережа установ комплексної реабілітації, створюються умови для професійної реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю, здобуття ними освіти, участі у суспільно-політичному, культурному житті. Ці напрямки є серед найпріоритетніших у роботі Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. Виконуючи свою важливу роботу, відділення Фонду відчуває відповідальність. Адже за кожним із цих напрямків нашої діяльності стоять конкретні люди, їхні непрості долі. Вони покладають на нас певні надії, сподіваються на підтримку та допомогу з боку Фонду.

16:49:32 24.11.2020