Чернігівські новини

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

Канал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

15:54:04 06.03.2020

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість. Облдержадміністрація розраховує на небайдужість та активність жителів області і звертається з проханням оперативно повідомляти про факти порушення законодавства у сфері лісокористування. Інформацію можна надати за телефоном 102 або на гарячу лінію Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства: (0462) 676-942, 050 419–15–54.

09:16:04 19.02.2020

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ НЕЗАКОННОЇ АЗС

Діяльність нелегальних заправних станцій призводить до втрат бюджетних надходжень тастановить загрозу екології та безпеці регіону і його мешканців. Тому, фіскальні органи приділяють першочергову увагу боротьбі з таким протизаконним «бізнесом».

09:44:07 10.12.2018

ПРО РОЗВИТОК ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ — НА РАДІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

«Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

09:30:15 07.12.2018

РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ: НАЙКРАЩИМ ПІДҐРУНТЯМ ДЛЯ РЕФОРМ Є МІЦНА ЕКОНОМІКА

У 2018 році Чернігівщина увійшла до топ-10 областей за сприятливістю ведення бізнесу, посівши 6-7 місце в регіональному рейтингу Doing Business. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку доповіла присутнім директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик.

09:27:33 07.12.2018

Чим живе Чернігівщина?

Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи.

09:24:24 07.12.2018